מטהר ®Airfree לשמירת בריאות הריאה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

lotus5באופן עקרוני כל אדם שואף לנשום את האוויר הנקי ביותר שניתן, שכן כיום ידוע כי באוויר שאנו נושמים ישנם חלקיקים שעשויים לגרום לנו לנזק מצטבר במערכת הנשימה, בדגש על הריאות.

בין אם מדובר בעשן סיגריות הנשאף באופן פסיבי, באבק או בכל סוג אחר של חלקיקים או מיקרואורגניזמים, בכל מקרה ומקרה יכולת הסינון הפיזיולוגית שלנו מוגבלת ולא אחת כתוצאה משנים של שאיפת חומרים כאלו ואחרים, הנזקים מצטברים והולכים ומגיעים לכדי נזק של ממש לריאות. לרוע המזל, לא אחת מתברר כי מדובר בנזק שאינו הפיך.

חשיבות השמירה על אוויר נקי במקרי מחלה

מעבר לכל הכתוב לעיל, חשוב להיות ערים לאיכות האוויר, במיוחד בדירות בהן מתגוררים חולי ריאה, שמלכתחילה לא נהנים מתפקוד ריאתי מלא. עבור חולים אלה, ריכוז גבוה מדי של חלקיקים מזיקים באוויר, עלול להיות לא פחות מקטלני. כמו כן חשוב להזכיר כי ישנם מצבים מיוחדים המחייבים שמירה על אוויר נקי במיוחד כשהכוונה היא למצבים בהם הגוף נאבק עם מחלה קשה. במצבים האלה, פתוגנים שונים ינסו לנצל את החולשה הזמנית של הגוף על מנת לתקוף אותו ולגרום לנזק ריאתי.

כך לדוגמה קורה במקרים רבים כאשר תינוק או אדם קשיש חולה בשפעת ובשלב מאוחר יותר מתחיל לסבול מדלקת ריאות שניונית, על רקע חיידק שהצליח לחדור לריאות בזמן שהמערכת החיסונית נלחמה בנגיף השפעת. הדרך הטובה ביותר לשמור על אוויר נקי מנגיפים, פתוגנים ומזהמים, היא על ידי התקנת מטהר אוויר במרחב הביתי. מטהרי ®Airfree נותנים מענה מיטבי בנושא הזה..

מה הם מטהרי ®Airfree על קצה המזלג?

מטהרי ®Airfree הם הבשורה החדשה בארץ, בתחום מטהרי האוויר הביתיים, שכן בניגוד למטהרי האוויר הסטנדרטיים הפועלים באמצעות פילטרים מסוגים שונים, מטהרי האוויר של חברת ®Airfree מבוססים על טכנולוגיית TSS (Thermodynamic Sterilizing System).

טכנולוגיית TSS או מערכת עיקור תרמודינמית, גורמת להשמדת חיידקים, וירוסים ומיקרואורגניזמים על ידי חימום האוויר בצינוריות המצויות בליבה קרמית לטמפרטורה של 200 מעלות צלזיוס. לפיכך 99 אחוז מהמיקרואורגניזמים העוברים דרך הגוף הקרמי של מטהרי ®Airfree מנוטרלים לחלוטין.

חשוב מאוד להבין כי במקרים רבים רמת זיהום האוויר בתוך חלל המגורים או העבודה עשויה להיות גבוהה פי 100 מרמת הזיהום מחוץ לדירה, למשרד או לבית. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שהאוויר בחללים הסגורים עשוי להכיל מזהמים שונים שאינם נמצאים באוויר הפתוח. הכוונה היא למשל לקרדית אבק הבית, עשן סיגריות, עובשים ועוד.

היתרונות של מטהרי ®Airfree

  • מטהרי ®Airfree פועלים במשך עשרים וארבע שעות מבלי להשמיע צליל פעולתם שקטה במיוחד והם מתאפיינים בחסכוניות מושלמת. למעשה מטהר ממוצע צורך פחות חשמל מנורת שישים וואט.
  • מאחר ומטהרי ®Airfreeלא כוללים מרכיבים נעים, הסיכוי לתקלות פוטנציאליות נמוך במיוחד וזאת בניגוד למטהרי האוויר הסטנדרטיים הדורשים תחזוקה שגרתית. כמו כן מדובר במטהרים שלא דורשים החלפת רכיבים כלל וזאת בניגוד למטהרים הדורשים החלפת פילטרים אחת לכמה שבועות עד חודשים.
  • היעילות הגבוהה של מטהרי ®Airfree נבדקה והוכחה במחקרים מדעיים רבים.
  • בניגוד למטהרי האוויר הסטנדרטיים הניחנים בעיצובים פשוטים, מטהרי ®Airfree מצליחים לשלב בין יעילות מרבית לעיצוב מרשים ומרהיב, שישדרג את העיצוב בכל חלל בו יותקנו.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

דילוג לתוכן